بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه های لازم جهت پذیرفته‌شدگان ورودی سال 1399

اطلاعیه های لازم جهت پذیرفته‌شدگان ورودی سال 1399


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

ضمن عرض درود و خیر مقدم خدمت دانشجویان نو ورود به دانشگاه بوعلی سینا

بسیار خوشحال و مسروریم که در دانشگاه بوعلی سینا که مزین به نام فیلسوف و دانشمند بزرگ ایران زمین است، پذیرای شما هستیم. هرچند با توجه به شرایط خاص ایجاد شده دیدار شما در حال حاضر میسر نیست ولی امیدواریم در آینده نزدیک شاهد حضور گرم شما در دانشگاه باشیم.

همانگونه که اطلاع دارید، ثبت نام غیر حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی از روز نهم و دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از روز 14 آبان ماه آغاز گردید. با توجه به تاخیر در اعلام نتایج آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها، نیمسال جاری برای نو دانشجویان با وقفه حدود دو ماهه و از 24 آبان ماه آغاز می‌شود و به ناچار دروس با فشردگی بیشتری تدریس خواهند شد. البته برای کاهش فشردگی تدریس سه هفته به زمان معمول کلاس‌های دانشجویان نو ورود اضافه شده است که به زودی در سامانه آموزشی گلستان اعمال خواهد شد.

همانگونه که قبلا از طرق مختلف اطلاع رسانی شده است کلیه کلاس‌های نیمسال جاری بصورت غیر حضوری و در سامانه‌های درس افزار و کلاس مجازی ادوب کانکت برگزار می‌گردد که نحوه ورود و استفاده از آنها در راهنمای متنی و تصویری منتشر شده که در ذیل همین اطلاعیه نیز نشانی دسترسی به آنها ذکر گردیده است. راه‌های ارتباطی با اساتید شما از طریق سامانه درس افزار و اطلاعیه‌های آن امکان پذیر خواهد بود. البته کلاس آنلاین نیز توسط سامانه ادوب کانکت برگزار خواهد شد که ارتباط کلامی و تصویری نیز از این راه امکان پذیر می‌باشد. مجددا تاکید می‌گردد کلیه مراحل ثبت نام، پذیرش، تدریس و امتحانات دروس در نیمسال جاری بصورت غیر حضوری بوده و لذا خواهشمند است جهت حفظ سلامتی خود و دیگران از حضور در دانشگاه خودداری نمایید. جهت تماس با دانشگاه و دانشکده‌ها راه‌های ارتباطی مختلف از جمله ایمیل، تلفن و فضای مجازی در نظر گرفته شده است که در ذیل اطلاع رسانی گردیده است. طبیعتا انجام کلیه مراحل بصورت غیر حضوری خالی از اشکال نخواهد بود، لذا خواهشمند است ضمن حفظ بردباری و همکاری با کارشناسان و عوامل ثبت نام و پذیرش دانشگاه، مشکلات خود را از طرق اعلام شده منعکس نمایید و مطمئن باشید که رسیدگی خواهد شد.

 

 

به اطلاع پذیرفته شدگانی که بر اساس نامه سازمان سنجش آموزش کشور در مرحله سری دوم اشتباهات انتخاب رشته ( اولویت بعدی ) در این دانشگاه پذیرفته شده اند می رساند : از تاریخ 15 آذر99 لغایت 17 آذر99 نسبت به ثبت نام خود در این دانشگاه اقدام نمایند .  لازم به ذکر است نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 جهت ایشان مرخصی ثبت خواهدشد . جهت مشاهده نحوه ثبت نام اینجا کلیک نمایید .

 

به اطلاع پذیرفته شدگانی که بر اساس نامه سازمان سنجش آموزش کشور در مرحله اشتباهات انتخاب رشته ( اولویت بعدی ) در این دانشگاه پذیرفته شده اند می رساند : از تاریخ 5 آذر99 لغایت 8 آذر99 نسبت به ثبت نام خود در این دانشگاه اقدام نمایند . لازم به ذکر است دانشجویانی که با تاخیر ثبت نام نمایند مرخصی با احتساب سنوات لحاظ خواهد شد . جهت مشاهده نحوه ثبت نام اینجا کلیک نمایید .

 

- جهت اطلاع از جزئیات و نحوه برگزاری کلاس ها به صورت مجازی اینجـــــــــا کلیک نمایید

 

- شماره تماس پشتیبانان سامانه درس افزار را از اینجــــــــــا دریافت نمایید .

 

- شماره تماس و راه های ارتباطی با امور آموزشی دانشکده خود را از اینجـــــــــا  دریافت نمایید.

 

- به منظور تسریع در پاسخگویی ، پذیرفته شدگان عزیز می توانند سوالات خود را از طریق کانال تلگرامی basuamozesh@  نیز پیگیری نمایند. لازم به ذکر است کارشناسان آموزش در خارج از ساعات اداری و در اولین زمان ممکن از این طریق پاسخگو خواهند بود.

 

به اطلاع می رساند : مدت زمان ثبت نام کلیه ورودی ها به اتمام رسیده است ، پذیرفته شدگانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند از روز شنبه مورخ 24 آبان نسبت به ثبت نام با تاخیر اقدام نمایند ولیکن نیمسال اول جهت ایشان مرخصی با احتساب سنوات لحاظ خواهد شد .

 

به اطلاع کلیه دانشجویان نو ورود در تمامی مقاطع می رساند کلاس های نیمسال جاری بصورت کاملا مجازی از ۲۴ آبان ماه تشکیل خواهد شد. لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه جدا خودداری نمایید. در رابطه با اشتباهات ثبت نام و بارگذاری مدارک و مستندات نیز صرفا ازطریق ایمیل و شماره تماس های اعلام شده پیگیری نمایید. در این رابطه خدمات حضوری در دانشگاه ارائه نخواهد شد.شایان ذکر است انتخاب واحد توسط دانشکده ها انجام خواهد شد و نحوه ورود به سامانه های تدریس مجازی نیز بطور کامل اطلاع رسانی می شود.

 

- مسئولین پذیرش در دانشگاه پس از اتمام مهلت ثبت نام غیرحضوری نسبت به بررسی مدارک ارسال شده اقدام می نمایند و درصورت تایید ثبت نام ، پیامکی تحت عنوان تایید پذیرش شما به شماره همراه درج شده در فرم های ثبت نام ارسال خواهد شد و شماره کاربری ورود به سامانه به شماره دانشجویی تغییر پیدا خواهد کرد . لذا مستدعیست نسبت به درج صحیح شماره همراه خود دقت لازم به عمل آورید .

 

دانش آموختگان این دانشگاه که در مقاطع بالاتر پذیرفته شده اند ، جهت اخذ فرم پیوست 1 ، 2 و 3 می توانند با ایمیل دانشکده خود ارتباط برقرار نموده تا به صورت غیرحضوری گواهی مورد درخواست صادر و به ایمیل ایشان ارسال شود. (شماره ایمیل های دانشکده را از اینجا دریافت نمایید .) لذا خواهشمندیم از مراجعه حضوری به آموزش دانشگاه و یا دانشکده ها خودداری فرماید.

 

- با توجه به بخشنامه ارسالی در تاریخ 11/آبان/1399 از سوی معاونت وظیفه عمومی ناجا ، پذیرفته شدگان ذکور که متعهد خدمت به سازمان های دولتی نمی باشند و یا فاقد کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از خدمت می باشند لازم است جهت اخذ معافیت از تحصیل خود پرینت قبولی خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور اخذ و به یکی از مراکز پلیس +10 سطح کشور مراجعه نموده و نسبت به اخذ معافیت تحصیلی خود اقدام نمایند و به جای مدرک نظام وظیفه نامه معافیت تحصیلی خود را بارگذاری نمایند . [ جهت مشاهده بخشنامه کلیک کنید ]

 

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال 1399

فرم پیوست 1 - مخصوص پذیرفته شدگان مقطع دکتری فاقد مدرک ( که از تاریخ فراغت از تحصیل بیش از یک سال نگذشته باشد)

آیین نامه آموزشی مقطع دکتری

 

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد 1399

 

فرم پیوست 2 - مخصوص پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد فاقد مدرک ( که از تاریخ فراغت از تحصیل بیش از یک سال نگذشته باشد )

فرم پیوست 3 - مخصوص پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد که تاریخ فراغت از تحصیل ایشان بعد از 18/شهریور/1399 می باشد

آیین نامه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته

 

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته

 

فرم پیوست 4 - مخصوص پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته ( که فاقد مدرک تحصیلی می باشند )

- آیین نامه آموزشی یکپارچه جهت کلیه مقاطع

 

- رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته به تفکیک محل دانشکده محل تحصیل

 

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد  که بر اساس تغییر اولیت قبولی ( بررسی اشتباهات انتخاب رشته توسط سازمان سنجش آموزش کشور ) در این دانشگاه پذیرفته گردیده اند می رساند : حداکثر تا پایانا وقت اداری روز سه شنبه مورخ 27/آبان/99 نسبت به ثبت نام خود در این دانشگاه اقدام نمایند .

 

مجموعه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا