نحوه و زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان اشتباهات انتخاب رشته ( مقطع کارشناسی ارشد سال 1400 )

نحوه و زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان اشتباهات انتخاب رشته ( مقطع کارشناسی ارشد سال 1400 )


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ که بر اساس اشتباهات انتخاب رشته در این دانشگاه پذیرفته شده اند می رساند از روز چهارشنبه مورخ 1400/08/26 لغایت 1400/08/29 از طریق سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا به نشانی golestan.basu.ac.ir  نسبت به ثبت نام خود به صورت غیرحضوری اقدام نمایند . پذیرفته شدگان محترم جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام به اطلاعیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد مراجعه نمایند .

 

تذکرات مهم 

- با توجه به اینکه چهار هفته از  شروع کلاس ها در این دانشگاه گذشته است لذا امکان انتخاب واحد نیمسال اول مقدور نمی باشد و برای این پذیرفته شدگان مرخصی تحصیلی با احتساب سنوات لحاظ خواهد شد . این پذیرفته شدگان لازم است طبق تقویم آموزشی نیمسال دوم جهت انتخاب واحد اقدام نمایند .

 

- کدکاربری در سامانه گلستان {شماره داوطلبیu001} و گذرواژه شماره ملی می باشد.

 

- پذیرفته شدگانی که رشته قبولی اولیه ایشان همان رشته و گرایش قبولی در این دانشگاه می باشد می توانند در نیمسال اول در دانشگاه محل قبولی اولیه تحصیل نمایند و از نیمسال دوم جهت تحصیل به این دانشگاه مراجعه نمایند . این پذیرفته شدگان لازم است در موعد ذکر شده نسبت به ثبت نام خود در این دانشگاه اقدام نمایند . بدیهی است نمرات دروس نیمسال اول در صورت موافقت مدیر گروه رشته تحصیلی خود در این  دانشگاه قابل معادل سازی می باشد.

 

- پذیرفته شدگانی که قبلا قبولی دانشگاه دیگر بوده اند نیاز به انصراف از دانشگاه اولیه ندارند. طبق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور همانند دانشجوی انتقالی با ایشان برخورد خواهد شد . و در صورت ثبت نام نهایی مدارک تحصیلی ایشان توسط این دانشگاه از دانشگاه قبولی اولیه درخواست خواهد شد .

 

- تاکید می گردد کلیه مراحل ثبت نام به صورت  غیرحضوری می باشد لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری فرمایید .

 


آخرین اخبار