آگهي برگزاري مرحله دوم (مصاحبه) آزمون دکتري تخصصي (.Ph.D) نيمه متمرکز دانشگاه بوعلي سينا-سال 1393

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی 94-1393 که به این دانشگاه معرفی شده اند، بدینوسیله زمان و مکان برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز جهت ارائه و بررسی در جلسه مصاحبه را به اطلاع می رساند.

 

الف) جدول زمان بندی و محل برگزاری جلسات مصاحبه (جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید)

 

توضیح: چنانچه تغییراتی در تاریخ برگزاری مصاحبه صورت گیرد، مراتب به صورت تلفنی (یا با ارسال پیامک) توسط گروه­های آموزشی یا مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه به اطلاع داوطلبان رسانده خواهد شد.

 

ب) مدارک لازم:

(لازم است مدارک ذیل توسط داوطلب تهیه و در روز مصاحبه به مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه ارائه شود)

1-      فرم تکمیل شده مشخصات فردی داوطلبان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1392 (فرم شماره 1)

تذکر: قسمت امتیازات فرم شماره 1 مربوط به درج امتیازات توسط کمیته برگزاری مصاحبه می باشد. لذا در قسمت هاي مذكور به هیچ وجه چيزي نوشته نشود.

2- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کاردانی (جهت دانشجویانی که دوره کارشناسی آن ها به صورت ناپیوسته بوده است)

3- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی

تبصره - آندسته از معرفي شدگاني كه فارغ‌التحصيل دوره كارشناسي ناپيوسته مي‌باشند علاوه بر اصل مدرك كارشناسي ناپيوسته مي‌بايست اصل مدرك كارداني را نيز ارائه نمايند. 

4- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی ارشد

تبصره - معرفي‌‌شدگاني كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد و يا دكتري حرفه‌اي بوده و حداكثر تا تاريخ 31/6/93 فارغ‌التحصيل مي‌شوند (اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 44 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور و فرم مندرج در صفحه 95 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي- دفترچه هاي مزبور از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسي مي باشد).

5- تصویر ریز نمرات دوره کاردانی (جهت دانشجویانی که دوره کارشناسی آن ها به صورت ناپیوسته بوده است)

6- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی.

7- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد.

8- فرم شماره 2 (تعهد حضور تمام وقت).

9- یک نسخه از کلیه فعالیت های علمی پژوهشی شامل مقاله، کتاب، اختراع، اکتشاف و . . .

تذکر 1: ارائه اصل مجله هایی که مقاله یا مقالات داوطلب را منتشر نموده اند الزامی است.

تذکر 2: ارائه اصل و کپی گواهی پذیرش قطعی (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده و تصویر کامل متن مقالات ارائه شده به مجله و مکاتبات مربوط الزامی است.

10- یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (داوطلبان فارغ ­التحصیل)

11- اصل شناسنامه و يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با مشخصات اطلاعات ارسالي از سوي سازمان سنجش آموزش کشور.

12- ارائه اصل گواهي شركت در آزمون‌هاي ملي و بين‌المللي زبان كه در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد.

13- ارائه پرينت كارنامه مرحله اول (شامل درصد مواد امتحانی) و دوم (شامل دانشگاه هایی که داوطلب معرفی شده است) آزمون دکتری نيمه متمركز سال 1393.

14- آخرين حكم كاگزيني داوطلب متقاضی استفاده از سهميه مربيان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري.

تذکر 1: ارائه موافقت نامه قطعی مبنی بر ادامه تحصیل از طریق سهمیه مربیان به تأیید معاون آموزشی یا معاون اداری و مالی (پشتیبانی) دانشگاه یا موسسه آموزش عالی.

تذکر 2: اصل گواهي مبني بر اينكه عضو هيات علمي رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي تابعه وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري بوده كه به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، براي آن دسته از معرفي شدگاني كه از امتياز مربي در اين آزمون استفاده نموده‌اند.

تذکر 3: تکمیل و ارائه فرم شماره 3، مخصوص داوطلبان استفاده از سهمیه مربیان.

تذكر: داوطلبان متقاضی استفاده از سهميه مربیان بايد در زمان ثبت نام در آزمون به صورت رسمي در يکي از مؤسسات آموزشي/ پژوهشي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اشتغال به کار داشته باشند. اين دسته از داوطلبان بايد حداقل داراي سه سال سابقه کار به عنوان عضو هيات علمي تمام وقت (تاييد شده در فرم شماره 3) باشند.

15- گواهي استفاده از سهميه ايثارگران براي همسر و فرزندان عزيز شهدا، مفقودين، اسرا و جانبازان 50% به بالا یا رزمندگان، از طرف بنياد شهيد و امور ايثارگران و ساير مراجع ذي ربط.

16- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرکی كه وضعيت نظام وظيفه معرفي شده را با توجه به بند «مقررات وظيفه عمومي» مندرج در صفحه 3 دفترجه راهنماي شركت در آزمون مذكور را مشخص نماید، جهت برادران الزامیست.

تبصره 1: برای آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر در خدمت وظیفه عمومی هستند، ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح مبنی بر اینکه حداکثر تا تاریخ 01/07/1393 خدمت خود را به اتمام رسانیده اند یا در صورت قبولی از خدمت وظیفه ترخیص خواهند شد، الزامیست.

 

17- به اطلاع کلیه معرفی شدگان به این دانشــگاه می رساند که مبلغ 300/000 ریال (معادل سی هزار تومان) به حساب جاری 2413055361 بانک تجارت شعبه دانشگاه بوعلی سینا همدان به نام درآمدهای آزمون های دانشگاه بوعلی سینا (قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور) واریز و اصل فیش را به همراه مدارک دیگر به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.

تبصره 1-  درصورتيكه براي چند كدرشته محل در يك دانشگاه، منحصراً از داوطلب يك نوبت مصاحبه بعمل آيد مي‌بايست بدون توجه به تعداد كدرشته‌ها مبلغ 300/000 ریال (معادل سی هزار تومان) پرداخت گردد.


- مدارک ناقص بررسی نخواهد گردید.

به داوطلبان توصیه اکید می گردد، مرتباً به سایت اینترنتی این دانشگاه (www.basu.ac.ir) مراجعه و اطلاعیه های مربوطه را به دقت ملاحظه فرمایند.

 

 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 38695-65178   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند